Saint Gobain vs ART Property

Saint-Gobain Sekurit
7 - 2
ART Property

Zdecydowanym faworytem poniedziałkowego starcia był aktualny vice-lider, zespół Saint Gobain. ART Property, okupujący przedostatnią pozycję w tabeli po trzech porażkach, nie zamierzał jednak oddać punktów za darmo. Mecz przebiegł pod znakiem niesprzyjających warunków atmosferycznych, gdyż przez większość czasu padał intensywny deszcz. Od pierwszych minut można było dostrzec dominację Saint Gobain, gdyż gracze tej drużyny z łatwością znajdowali okazje do strzału na bramkę rywala. Dlatego też po 4 minutach było już 2:0. Jednak dziesięć minut później ART. Property nawiązał kontakt z przeciwnikiem, zaliczając trafienie. Druga odsłona była już całkowicie zdominowana przez ekipę prowadzącą w tym meczu, zawodnicy nic nie robili sobie z pogody, z łatwością strzelając kolejne bramki, których było aż pięć w stosunku do jednego gola dla goniącego wynik rywala. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Saint Gobain 7:2.