PUB Szacun vs S-kart

PUB Szacun
5 - 0
S-kart

Mecz został zweryfikowany jako walkower z powodu wykluczenia drużyny S-kart z rozgrywek.

Mecz ten rozpoczął się w dość spokojnym tempie, drużyny początkowo bezpiecznie operowały piłką, czekając na dogodną sytuację. Jednak można było zauważyć, że to S-kart grał bardziej ofensywną piłkę, jednak momentami zawodnikom tej drużyny brakowało zdecydowania pod bramką rywala. Pub Szacun atakował rzadziej, jednak z większą pewnością, co przekładało się na skuteczność. Dlatego też po 20 minutach gracze tego zespołu schodzili na przerwę, prowadząc 4-2. Druga odsłona spotkania przebiegła pod znakiem pogoni za wynikiem przegrywającej drużyny, co przełożyło się na wynik 5-5 po około 30 minutach zmagań. S-kart, uskrzydlony wyrównaniem stanu meczu, intensywnie atakował bramkę rywala, jednak brakowało im szczęścia, np. przy uderzeniu w słupek. Gracze Pubu Szacun wykorzystali otwarcie się rywala i umieścili piłkę w bramce po raz szósty, co zapewniło im 3 punkty w tym spotkaniu.