Inmedium.pl vs Proform

Inmedium.pl
2 - 8
Proform

Mecz „o sześć punktów” od początku stał na wysokim poziomie, obie drużyny miały świadomość rangi tego spotkania i od pierwszych minut postawiły na ofensywną grę do przodu. Jednak to zespół Proformu pierwszy strzelił bramkę, a wynik w szóstej minucie otworzył znakomity tego dnia Paweł Karwiński, który dwie minuty później strzelił na 2-0. Inmedium.pl się przebudziło i strzeliło kontaktową bramkę, jednak nie potrafiło znaleźć sposobu na szybką grę Proformu i skuteczność Pawła Karwińskiego, który do siatki strzelił jeszcze trzykrotnie. Tym sposobem chwalona za defensywę ekipa Inmedium.pl pozwoliła strzelić sobie w tym meczu aż osiem bramek i mimo że stwarzała zagrożenie pod bramką Proformu, to nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z mądrze grającym rywalem. Zespół Proformu tym zwycięstwem wyprzeda swojego rywala i melduje się na podium 1 Ligi B.