BMW Sikora II vs el12

BMW Sikora II
3 - 9
el12

Zespołu el12 z pewnością nie można było nazwać faworytem czwartkowego spotkania. Drużyna ta nie zaliczyła wcześniej żadnej zdobyczy punktowej, co skutkowało miejscem w okolicach dołu ligowej tabeli. Dlatego też od pierwszych minut można było zauważyć determinację oraz motywację zawodników, których przeciwnicy zdecydowanie źle weszli w mecz, nie potrafiąc się odpowiednio zorganizować w obronie. Ekipa el12 bezlitośnie wykorzystywała błędy rywala, trafiając do siatki czterokrotnie. BWM Sikora II odpowiedział w końcówce pierwszej części meczu, kiedy to piłka znalazła się w bramce po dobitce strzału z rzutu wolnego. Druga odsłona była kontynuacją pierwszych dwudziestu minut, el12 konsekwentnie zdobywała gol za golem, pojedyncze przebłyski rywali poskutkowały tylko dwoma trafieniami. Natomiast sam Krzysztof Przywara pokonał golkipera BWM Sikora II aż pięciokrotnie. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem el12 w wymiarze 9:3.