Sygnity vs Lubotech & Asero

Sygnity
0 - 9
Lubotech & Asero

Faworytem tego spotkania była drużyna Lubotech&Asero, która wyszła na ten mecz skoncentrowana i zmotywowana, nie zważając na niższą pozycję w tabeli przeciwnika. Strzelanie rozpoczęło się już w 2 minucie spotkania po kontrze, która otworzyła drogę do bramki Sygnity. Po stracie bramki zawodnicy nie mieli pomysłu, jak znaleźć się w polu karnym przeciwnika, ten natomiast regularnie odwiedzał okolice ich bramki. Pomimo wielu okazji, nie padła już żadna bramka w pierwszej odsłonie. W drugiej natomiast zawodnicy Lubotech & Asero rozwiązali worek z bramkami. Na tyle duży, że w 32 minucie starcia mogli powiedzieć „07 – zgłoś się”, choć w okolicy nie było porucznika Borewicza. Pod koniec dołożyli bezradnym rywalom jeszcze dwa trafienia, które ustaliły wynik spotkania. Sygnity 0:9 Lubotech & Asero.