SuperAuto24 vs OSOZ

SuperAuto24
3 - 4
OSOZ

Spotkanie tych dwóch drużyn mogło się podobać, kibice zgromadzeni na Stadionie Śląskim z pewnością byli usatysfakcjonowani, bo obie drużyny do końca meczu walczyły o zwycięstwo. Choć początek spotkania wyglądał tak, jakby zespół SuperAuto24 nie dojechał na mecz, bo OSOZ już po 10 minutach prowadził 3-0, a hat tricka w szybkim tempie skompletował Jacek Golda. Dopiero po stracie trzech bramek ekipa w pomarańczowych strojach odpaliła silniki i zabrała się za odrabianie strat, a minutę później Hubert Grzesiak zdobył kontaktową bramkę. Jeszcze przed przerwą drużyna SuperAuto24 zdobyła drugiego gola i ich przeciwnik na przerwę schodził w nietęgich minach. Gdy w 26 minucie Dawid Czubała z drużyny SuperAuto24 doprowadził do wyrównania, OSOZ musiał się obudził, bo jedna bramka mogła zaważyć na pracy, którą w pierwszej połowie wykonał Jacek Golda, aby jego drużyna wyszła zwycięzco z tego pojedynku. SuperAuto24 był w gazie, jednak decydującą bramkę zdobył OSOZ i to on cieszy się z pozycji lidera 2 ligi B.