RAControls vs ART Property

RAControls
4 - 1
ART Property

Drużyny te nie posmakowały jeszcze smaku punktów w tym sezonie, dlatego bezpośredni mecz był najlepszą do tego okazją. Głównym wyzwaniem RAControls było załatanie dziur w obronie po wielu straconych bramkach. To właśnie ta ekipa rozpoczęła strzelanie w tym meczu już w drugiej minucie. Zawodnicy ART Property szukali drogi do bramki poprzez cierpliwe ataki pozycyjne, czego owocem było trafienie w 17 minucie. Kiedy wydawało się, że to właśnie oni przejęli kontrolę nad przebiegiem meczu, przeciwnicy wyprowadzili dwie, zabójczo skuteczne kontry i to oni schodzili na przerwę, prowadząc. Stare piłkarskie porzekadło mówi „Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić”, o czym gracze ART Property wiedzą po tym meczu bardzo dobrze. W drugiej odsłonie RAControls zagrał bardzo solidnie w obronie, murując dostęp do swojej bramki, nastawiając się na kontry. To właśnie po jednej z nich w 32 minucie wynik spotkania został ustalony. RAControls 4:1 ART. Property.