Grupa Zarmen vs el12

Grupa Zarmen
5 - 3
el12

Grupa Zarmen przystępowała do tego meczu podbudowana po pierwszym ligowym zwycięstwie z Izoblokiem, el12 natomiast chciało zdobyć premierowe punkty w tym sezonie. Zaledwie po około 10 sekundach od pierwszego gwizdka sędziego piłka była już w bramce Grupy Zarmen, natomiast dwie minuty później było już 1:1. W 7 minucie po rzucie rożnym el12 po raz kolejny wyszedł na prowadzenie, by trzydzieści sekund później stracić bramkę przywracającą remisowy wynik. Zespoły nie pozwoliły sobie uciec i sprawiały wrażenie, jakby remis był satysfakcjonujący dla obu ekip. Podobna sytuacja powtórzyła się jeszcze raz w drugiej odsłonie , jednak w 29 minucie Grupa Zarmen strzeliła gola i poprawnie ustawiła się w defensywie, nie pozwalając przeciwnikom wyrównać stanu meczu. Ci natomiast otwierali się coraz bardziej i w 38 minucie dali sobie strzelić kolejną bramkę, która ustaliła wynik meczu.