Denso vs GEFCO Polska

Denso
0 - 5
GEFCO Polska

Mecz został zweryfikowany jako walkower z powodu wykluczenia drużyny Denso z rozgrywek.

Przed meczem ciężko było wskazać faworyta. Po pierwszym gwizdku sędziego GEFCO ruszyło do ataku, intensywnie nacierając na bramkę przeciwnika. Opłaciło się to, gdyż po 11 minutach meczu zawodnicy tej ekipy strzelili aż 3 bramki, tracąc tylko jedną. W 18 minucie dołożyli kolejną i na przerwę schodzili, prowadząc 4:1. Druga odsłona przebiegła pod znakiem wielu górnych piłek, można było odnieść wrażenie, że taktyka obu drużyn całkowicie pomijała środek pola i zakładała długie przerzuty piłki z obrony bezpośrednio do ataku. Na początku świetną akcją popisali się gracze GEFCO, co przyniosło trafienie na 5:1, jednak po chwili kapitalnej odpowiedzi udzielił zawodnik Denso, który zaliczył efektowne trafienie po strzale w górny róg bramki. Kolegom z drużyny dodało to skrzydeł, dlatego też coraz intensywniej atakowali bramkę rywali. Dało to efekt w postaci jednego trafienia pod koniec meczu, które nie mogło zagwarantować nawet punktu. Denso 3:5 GEFCO Poland.