Hilton Foods vs BMZ Poland

Hilton Foods
0 - 5
BMZ Poland

Dla Hilton Foods był to debiut w rozgrywkach Silesian Business League. BMZ Poland po porażce w pierwszym meczu nie zamierzał jednak witać przeciwników z otwartymi rękami. Mecz rozpoczął się w spokojnym tempie, drużyny badały się nawzajem, bezpiecznie rozgrywając piłkę i coraz odważniej testując obronę ekipy przeciwnej. Po kilkunastu minutach uwidoczniła się jednak przewaga Hilton Foods, czego efektem była bramka, strzelona w 16 minucie meczu i było to jedyne trafienie w pierwszej odsłonie. Druga połowa była przeciwieństwem poprzednich 20 minut, drużyna BMZ Poland wyszła na murawę bardzo zmotywowana i narzuciła intensywne tempo gry, zażarcie nacierając na bramkę Hilton Foods. Przyniosło to efekty kolejno w 23 i 24 minucie, kiedy to piłka znalazła się w siatce. Podrażnieni przeciwnicy ruszyli do ataku, jednocześnie robiąc więcej miejsca w szyku defensywnym, co skrupulatnie wykorzystywali gracze BMZ Poland, dla których w 32 i 40 minucie spotkania padły kolejne gole, które przypieczętowały zwycięstwo 4:1.