Step-Pol vs Plastic Omnium

Step-Pol
2 - 5
Plastic Omnium

Plastic Omnium rozpoczęło to spotkanie od kilku szybkich akcji. Wynik spotkania już w trzeciej minucie otworzył Seweryn Niesler. Najlepszy strzelec drużyny, Adrian Modelski kilka razy próbował pokonać bramkarza przeciwnika, ale udało mu się to dopiero za trzecim razem, bowiem poprzednie strzały mijały słupek o kilka centymetrów. Przy wyniku 0:3 Plastic Omnium zwolniło nieco tempo, co wykorzystali zawodnicy Step-Polu. Wypracowali sobie kilka sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Ich zapały na zdobycie bramki ostudził przeciwnik, podwyższając swoje prowadzenie o dwa gole. Step-Pol jednak do końca się nie poddawał i na kilka minut przed końcem meczu dwukrotnie pokonał bramkarza Plastic Omnium.