STC vs SiViArt

STC
5 - 2
SiViArt

Przed tym spotkanie obie drużyny łączyły nie tylko niemalże identyczne stroje, ale również podobna sytuacja w tabeli. Jedni i drudzy sąsiadowali ze sobą, mając na koncie zero punktów. Stawką tego pojedynku była zatem premierowa zdobycz wiosną i po nią sięgnęli ostatecznie zawodnicy STC. Zespół ten od pierwszych minut wykazał się ogromną determinacją i ochoczo konstruował kolejne akcje, dążąc do zdobycia gola. Sztuka ta powiodła się już po czterech minutach, a bramkę otwierającą wynik zdobył Sergiy Onokalo. Zawodnicy SiViArt nie wyciągnęli wniosków z pierwszej połowy, bowiem druga część gry rozpoczęła się również od trafienia tego gracza i w tym momencie STC prowadziło już 3:0. W kolejnych fragmentach meczu obie strony zadały jeszcze po dwa ciosy, szybko odpowiadając na trafienia przeciwników. SiViArt nie zdołał już zatem zmniejszyć rozmiarów porażki i na pierwsze punkty w sezonie jeszcze poczeka, z kolei STC odskoczył w tabeli od swojego niedzielnego rywala, notując premierową wygraną wiosną.