Arsanit vs DBGeodezja

Arsanit
4 - 6
DBGeodezja

Dla obu drużyn mecz ten był ogromnym wyzwaniem, ponieważ grały one dwa mecze jednego, jakże upalnego dnia. W pierwszym spotkaniu Arsanit uległ Proformowi aż 1:12, podczas gdy DBGeodezja musiała uznać wyższość ekipy S-Kart, która wyszła zwycięsko z tego meczu, wygrywając 3:2. Zawodnicy drużyny DBGeodezja czuli duży niedosyt po porażce, dlatego też od razu rzucili się do ataku, strzelając bramkę w pierwszych minutach starcia. Arsanit próbował swoich sił w pojedynczych zrywach, jednak bez rezultatu. To przeciwnicy zdominowali pierwszą połowę, która zakończyła się 5:2, a wynik mógłby być jeszcze większy, gdyby nie bramkarz Arsanitu, który zaliczył kilka dobrych interwencji. Druga odsłona była już bardziej wyrównana, obie ekipy intensywnie atakowały bramki rywala, jednak skutecznością popisali się gracze Arsanitu, nawiązując kontakt z przeciwnikiem po dwóch trafieniach. W ostateczności jednak to DBGeodezja strzeliła decydującą bramkę w ostatnich sekundach, ustalając wynik meczu. Arsanit 4:6 DBGeodezja.