ProPoint Gliwice vs Plastic Omnium

ProPoint Gliwice
3 - 4
Plastic Omnium

Od pierwszych minut spotkanie to było obustronną wymianą ciosów. Jednak pierwszy skuteczny atak wyprowadzili piłkarze ProPoint Gliwice. Plastic Omnium próbowało odrobić stratę, ale brak konsekwencji w ataku i dobra dyspozycja bramkarza Gliwiczan skutecznie im to uniemożliwiała, a nawet doprowadziła do utraty kolejnego gola. Po zmianie stron sprawy w swoje ręce – a raczej nogi – postanowił wziąć najlepszy snajper drużyny, Adrian Modelski. Trzy bramki w ciągu kilku minut spowodowały, że jego współzawodnicy mogli złapać oddech i skupić się na tym, by dowieźć trzy punkty do końca. ProPoint Gliwice nie zamierzał ich tak łatwo oddać i chwilę przed końcowym gwizdkiem udało mu się sprawić, że na tablicy wyników ponownie widniał remis. Jednak Adrian Modelski był tego wieczoru nie do zatrzymania i szybko po wznowieniu gry ustalił wynik spotkania na 4:3.