Plastic Omnium vs BMZ Poland

Plastic Omnium
8 - 2
BMZ Poland

Drużyna Plastic Omnium po porażce w ostatnim meczu ligowym chciała wrócić na właściwy tor, za to BMZ Poland od 9 meczów szukało choćby drogowskazu do niego prowadzącego. Zawodnicy BMZ wyszli na ten mecz bardzo zmotywowani i to oni przejęli inicjatywę w pierwszych minutach spotkania, jednak to przeciwnicy rozpoczęli strzelanie w 9 minucie, kiedy to Adrian Modelski znalazł drogę do siatki po raz pierwszy (co uczynił tego wieczoru jeszcze czterokrotnie). Do przerwy Plastic Omnium prowadził 4:0. Drugą odsłonę prowadzący przywitali kolejnym szybkim trafieniem i wydawało się, że jest już po wszystkim, lecz drużyna BMZ nie chciała odpuścić i zaliczyła dwa gole. To natomiast zadziałało jak płachta na byka na zawodników ekipy przeciwnej i do końca meczu strzelali bramki trzykrotnie, nie tracąc żadnej. Plastic Omnium 8:2 BMZ Poland.