MM Gastro vs Future Processing

MM Gastro
2 - 5
Future Processing

Mecz ten zapowiadał się bardzo emocjonująco, gdyż obie drużyny rozpoczęły sezon od zwycięstwa. Początek meczu przebiegł w bardzo spokojnym tempie, drużyny badały się wzajemnie i nie chciały podejmować zbędnego ryzyka. Poza tym linie defensywne obu ekip wyglądały bardzo solidnie i bardzo ciężko było tam o bramkę. Z czasem jednak zawodnicy obu ekip zaczynali grać coraz ofensywniej i odważniej, co przełożyło się na trzy trafienia w ciągu dwóch minut. Strzelanie w 18 minucie rozpoczął zespół Future Processing, by w tej samej minucie stracić bramkę i po dwóch minutach przegrywać 1:2. O ile pierwsza odsłona spotkania była bardzo wyrównana, to druga część należała przede wszystkim do zawodników Future Processing, którzy całkowicie zdominowali rywali i strzelali czterokrotnie, nie tracąc ani jednej bramki.