KPMG vs RAControls

KPMG
9 - 0
RAControls

Maszyna w postaci KPMG po dwóch wygranych z rzędu nie zamierzała zwalniać tempa. W kierunku pierwszych punktów po porażce w pierwszym meczu zamierzali ruszyć również zawodnicy RAControls. Starcie jednak zweryfikowało ambicje, a przede wszystkim umiejętności i jakość gry obu drużyn. KPMG od początku przejęło inicjatywę i z impetem atakowało bramkę przeciwnika, którego odpowiedzi w postaci nieśmiałych ataków były niczym szept w obliczu krzyku rywala. Po pierwszej połowie było już 5:0. Druga połowa różniła się tylko tym, że padła jedna bramka mniej, choć warto podkreślić, że gdyby nie heroiczna postawa bramkarza RAControls, który zaliczył kilka świetnych interwencji, mecz mógłby zakończyć się znacznie większym pogromem.