S-kart vs BGH Polska

S-kart
0 - 5
BGH Polska

Mecz został zweryfikowany jako walkower z powodu wykluczenia drużyny S-kart z rozgrywek.

Oba zespoły pokazały w tym spotkaniu dwa oblicza, pierwsza połowa była zdecydowanie lepsza dla jednej ze stron, podczas gdy po przerwie do głosu doszła druga z nich. Gdy S-kart prowadził po 8 minutach 3:0 wydawało się, że nie będzie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa, jednak boiskowa rzeczywistość zweryfikowała te przypuszczenia. Już do przerwy trzy bramkowa przewaga tego zespołu stopniała do dwóch goli, a ozdobą tej części gry było piękne trafienie Jakuba Jamroza, który pokonał bramkarza rywali efektownym lobem z własnej połowy boiska. BGH Polska rozpoczął drugą połowę meczu dosłownie od mocnego uderzenia, bowiem Michał Zych zdobył kontaktowego gola bezpośrednio ze wznowienia gry. Ten sam zawodnik doprowadził do remisu ledwie minutę później, a impuls dany kolegom sprawił, że cały zespół poszedł za ciosem i wychodząc na prowadzenie nie oddał go już do końca spotkania. Wygrana pozwoliła BGH Polska zbliżyć się do dwójki liderów 1 Ligi B na jeden punkt.