Hard Plast Tychy vs el12

Hard Plast Tychy
2 - 1
el12

Dla zespołu z Tychów było to drugi mecz jednego dnia, dlatego dużą rolę w ostatecznym wyniku miała kondycja zawodników oraz determinacja, by zgarnąć pełną pulę. Drużyna el12 znajduje się w dolnej części tabeli, dlatego też nie przystępowała do tego meczu jako faworyt. Nie zamierzała jednak oddawać punktów za darmo, co było widać już w pierwszych minutach spotkania. Choć na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że to Hard Plast Tychy zdominował ten mecz, a el12 miał jedynie pojedyncze przebłyski, to wynik po 20 minutach mówił coś innego. Remisowa pierwsza połowa była nie mniej zacięta od drugiej, w której to Tyszanie znaleźli drogę do bramki, po czym postanowili zamurować dostęp do swojego pola karnego. Taktyka ta okazała się skuteczna, co przełożyło się na zwycięstwo 2-1 i trzy punkty dla Hard Plast Tychy.