Lokal Nieruchomości vs S-Tuning

Lokal Nieruchomości
7 - 5
S-Tuning

W tym spotkaniu naprzeciw siebie wyszły ekipy, które w tym sezonie chcą osiągnąć pułap co najmniej środka tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej Silesian Business League. Mecz rozpoczął się od szybkiej wymiany ciosów, bo już w 1 minucie meczu Lokal Nieruchomości wyszedł na prowadzenie, by po dwudziestu sekundach był już remis. Drużyny strzelały sobie bramki w niemal zorganizowanej i uporządkowanej kolejności, jednak po 20 minutach to S-Tuning schodził na przerwę, prowadząc w tym meczu 4:2. Zawodnicy ochoczo wykorzystywali warunki atmosferyczne, które przełożyły się na mokrą i śliską nawierzchnię, dominowały strzały z dystansu. Druga odsłona meczu zaczęła się fantastycznie dla graczy Lokalu Nieruchomości, którzy niemal od razu odrobili dwubramkową stratę. Rywale odpowiedzieli jednym trafieniem, co nie wystarczyło w obliczu kolejnych trzech straconych bramek.