Dr FIT Wolf Budoserwis vs BMW Sikora I

Dr FIT Wolf Budoserwis
3 - 0
BMW Sikora I

Obrońcy tytułu mistrzowskiego przywitali ten sezon dwiema porażkami, dlatego też chcieli wrócić na właściwe tory, by walczyć o zwycięstwo w nowym wyścigu. Rywale, którzy ostatni sezon zakończyli w środku tabeli, nie byli faworytem tego meczu. Obie ekipy bardzo bezpiecznie i ostrożnie weszły w mecz, który czasem przypominał szachy. O tym, że jest to sport kontaktowy, przypominali regularnie zawodnicy obu drużyn, co w 16 minucie meczu poskutkowało żółtą kartką dla gracza w zielonej koszulce za agresywny faul na przeciwniku. W 9 minucie wyrwę w szczelnej obronie przeciwnika znalazł napastnik Dr Fit Sigma Budoserwis i umieścił piłkę w siatce. Do przerwy było więc 1:0 po bardzo wyrównanym starciu. W drugiej odsłonie gra stała się znacznie bardziej intensywna, obie drużyny coraz częściej notowały groźne ataki na bramkę rywala. BMW Sikora I próbował atakiem pozycyjnym, rywale liczyli na kontry i to właśnie po nich padły dla nich dwie bramki, z czego jedna wpadła po bardzo efektownym lobie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0.