Kipsta Decathlon vs AAS

Kipsta Decathlon
9 - 2
AAS

Drużyna Kipsta Decathlon świetnie zaczęła wiosenne rozgrywki, pokonując w I kolejce spadkowicza z pierwszej ligi, zespół Geodis. Dlatego też można było zauważyć wysokie morale oraz chęć kolejnego zwycięstwa. Jednak ekipa AAS, debiutująca w rozgrywkach Silesian Business League, nie zamierzała łatwo oddać punktów przeciwnikom i to właśnie jej zawodnik pierwszy znalazł drogę do siatki na początku spotkania. Gracze Kipsta Decathlon szybko jednak uświadomili sobie, że sezon to nie jedno dobre spotkanie na jego początku i z dużym impetem przystąpili do ataku, co przełożyło się na trzy trafienia w pierwszej połowie. Jednak prawdopodobnie zapomnieli o tym na początku drugiej odsłony, którą golem z rzutu wolnego przywitali rywale. W celu ponownego przypomnienia, zawodnicy Kipsta Decathlon ponownie z dużym zaangażowaniem rozpoczęli zintensyfikowany atak na bramkę AAS, co przyniosło rezultat w postaci aż sześciu bramek. Zawodnicy okazywali zaangażowanie również poza boiskiem, dlatego też jeden z nich zakwestionował decyzję sędziego w 32 minucie meczu, pokazując gest okularów. Po chwili gracz widział przed sobą, już bardzo dokładnie, żółty kartonik. Mecz zakończył się rezultatem 9:2.