Śląski Urząd Wojewódzki vs TIME Group

Śląski Urząd Wojewódzki
8 - 4
TIME Group

Zespół Śląski Urząd Wojewódzki znakomicie rozpoczął to spotkanie i już w czwartej minucie zaskoczył swojego rywala i wyszedł na prowadzenie. Drużyna TIME Group nie była przygotowana na tak grającego rywala i w ciągu kolejnych minut dostała dwie bramki. Dopiero wtedy zespół TIME Group się obudził i pokazał swoje atuty, jeszcze przed przerwą doprowadzając do remisu. Ten comeback kosztował ich dużo sił, a przerwa była za krótka, bo w drugiej połowie Śląski Urząd Wojewódzki wrócił do głosu. Najpierw Artur Sawicki wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a dwie minuty później TIME Group przegrywał już 6-3. W końcówce meczu debiutant wreszcie strzelił kontaktową bramkę, ale koniec należał do drużyny Śląski Urząd Wojewódzki, która dołożyła dwie bramki i wysoko wygrała swoje spotkanie.