PUB Szacun vs DBGeodezja

PUB Szacun
4 - 5
DBGeodezja

Dla tych drużyn było to pierwsze spotkanie w sezonie wiosennym. Obie drużyny pamiętają swoje występy w PowerPartners Ekstraklasie, dlatego też wiosną postarają się, by do niej wrócić. W poprzednim bezpośrednim meczu między nimi zwycięsko ze starcia wyszła ekipa Pub Szacun, co było sporym zaskoczeniem. Emocji nie zabrakło także w niedzielnym spotkaniu, gdzie zawodnicy obu drużyn rozgrzali zmrożoną płytę boiska. DBGeodezja bardzo dobrze weszła w ten mecz, strzelając bramkę już w pierwszej minucie spotkania, a po dwunastu minutach było już 3:0. Gracze Pub Szacun nie odpuścili, trafiając do bramki dwie minuty później. DBGeodezja po 20 minutach wyglądała znacznie lepiej niż zdezorganizowana ekipa przeciwnika. To, co wydarzyło się pod koniec drugiej odsłony meczu, było prawdziwym rollercoasterem. Pub Szacun zaliczył aż trzy trafienia w pięć minut. Na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem to oni wygrywali ten mecz. Gra stała się bardzo intensywna i wyrównana, zawodnicy nie odpuszczali i grali do końca. Jednak w ostatecznym rozrachunku to gracze DBGeodezji wykazali się zimną krwią. Dwie bramki pod koniec spotkania pozwoliły im zgarnąć pełną pulę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:5.