PowerPartners vs Impact Production

PowerPartners
1 - 8
Impact Production

Dla drużyny PowerPartners był to debiut w Silesian Business League. W pierwszym meczu rundy wiosennej przyszło im zmierzyć się z ekipą Impact Production, która jesienią zakończyła rozgrywki bez porażki. Mecz ten rozpoczął się intensywnie dla obu ekip. Na boisku często dominowała agresja, zawodnicy obu zespołów walczyli z dużym zaangażowaniem. Jednak w kontekście czysto piłkarskim to drużyna Impact Production pokazała się z lepszej strony i po pierwszej połowie prowadziła 4:1. Honorowe trafienie dla PowerPartners padło z rzutu karnego, kiedy to zawodnik Impactu faulował napastnika drużyny przeciwnej w polu karnym, za co otrzymał żółtą kartkę. Druga połowa została całkowicie zdominowana przez zawodników Impactu, którzy efektywnie wykorzystywali swoich skrzydłowych, co przyniosło kolejne cztery trafienia. Wynik spotkania został ustalony w 39 minucie spotkania.