Trakt vs Smart Gym

TRAKT
3 - 6
Smart Gym

Grający o awans zespół Smart Gym, podejmował czerwoną latarnię swojej grupy, drużynę TRAKT, która w całym sezonie wykazała się wielką ambicją, ale jej cele na mecz był zgoła inne. Smart Gym grający cały mecz w 6, bez nominalnego bramkarza bardzo dobrze radził sobie w pierwszej połowie meczu, kiedy to w 100% kontrolował przebieg gry. Druga połowa to zdecydowanie zaskoczenie dla jednych jak i drugich. TRAKT Zdołał strzelić w tylko sobie znanych okolicznościach aż 3 bramki, co ogromnie ucieszyło cały zespół. Widoczna radość z gry malowała się na twarzach zawodników drużyny, która w całych rozgrywkach w tym sezonie strzeliła 8 bramek. Co warte zaznaczenia, mecz był prowadzony w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Wynik meczu 6:3 dla ekipy Smart Gym.