Plastic Omnium vs Voestalpine

Plastic Omnium
4 - 6
Voestalpine

Przed tą kolejką Plastic Omnium oraz Voestalpine znajdowały się odpowiednio na 9. oraz 8. lokacie w tabeli 1 ligi B z dziewięcioma punktami na koncie. Po ostatnich porażkach fioletowi chcieli odbudować swoje morale, co pokazali już od samego początku spotkania, strzelając gola w pierwszej minucie. Drużyna Plastic Omnium potrzebowała więcej czasu, aby zacząć realizować założone przed tym spotkaniem cele. Zdołała wyrównać wynik, strzelając tzw. „bramkę do szatni”. W 25. minucie wyszła nawet na prowadzenie, ale to podziałało na Voestalpine jak płachta na byka. W krótkim czasie z nawiązką odrobili stratę. Na otarcie łez Adrian Modelski z Plastic Omnium zdobył piękną bramkę na 3:4 zaraz po wznowieniu gry ze środka boiska. Koniec końców jednak to Voestalpine zgarnęło piłkarskie „sześć punktów” i poprawiło swoją dotychczasową lokatę o jedną pozycję.