Matik vs BD Inwestor 2

Matik
2 - 2
BD Inwestor 2

Obie drużyny 1 ligi A podchodziły do tego meczu mając na swoim koncie komplet punktów. Matik nie najlepiej rozpoczął to spotkanie, bowiem już w 1. minucie przegrywał 0:1. Dalszy przebieg gry był bardzo wyrównany. Obie ekipy stwarzały sobie bramkowe sytuacje, próbowały gry kombinacyjnej, ale też strzałów z dystansu. Matik zdołał wyrównać dopiero w 17 minucie, ponieważ bramkarz przeciwnika był tego wieczoru w wysokiej dyspozycji. Im mniej czasu zostawało do końca spotkania, tym bardziej atmosfera meczu gęstniała. Po zdobyciu drugiej bramki BD Inwestor 2 długo nie cieszył się z prowadzenia, ponieważ Matik deptał mu po piętach i już dwie minuty później było 2:2. Taki wynik utrzymał się do końca zawodów. Drużyny musiały podzielić się punktami, co na pewno nie satysfakcjonowało żadnej z nich, bowiem oznacza to, że ostatnia kolejka będzie decydująca w walce o mistrzostwo.