FM Sport vs BMW Sikora I

FM Sport
3 - 6
BMW Sikora I

To spotkanie było prawdziwym starciem gigantów. FM Sport wykorzystał dekoncentrację przeciwnika i BMW Sikora I już w 1. minucie musiał wznawiać grę ze środka boiska. Kolejne straty nie pomagały czarnym odbudować swojej pewności siebie. Jednak nieraz przekonaliśmy się, że piłka nożna jest nieobliczalna i nic nie można brać za pewnik. Po szybkiej wymianie ciosów i zespołowych akcjach jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę na tablicy wyników widniał remis 3:3. W drugiej części spotkania drużyna BMW Sikora I wróciła do takiej gry, do jakiej przyzwyczaiła nas w poprzednich meczach. Do swojego dorobku dorzuciła kolejne trzy bramki, co pozwoliło im zainkasować komplet punktów. Dzięki tej wygranej nadal pozostaje jedyną ekipą w Ekstraklasie, która jeszcze nie przegrała.