FM Sport vs Auroland

FM Sport
3 - 2
Auroland

Spotkanie Ekstraklasy nie mogło obyć się bez emocji. Gradu bramek nie zobaczyliśmy, jednak na pewno nie można narzekać na nudne widowisko. Obie drużyny świetnie czuły się z piłką przy nodze i starały się przejąć kontrolę nad grą. Już na początku meczu FM Sport zdobył bramkę…samobójczą. Przez resztę pierwszej części spotkania drużyny starały się stwarzać zagrożenie pod bramką rywala, jednak nie przynosiło to większych rezultatów. Druga połowa zaczęła się tak, jak skończyła pierwsza. Dużo akcji, mało konkretów. Dopiero w 28 minucie Auroland podwyższył prowadzenie i wydawało się, że spokojnie dowiezie ten wynik do końca. Wszystko odmieniło się w ostatnich trzech minutach, kiedy FM Sport szaleńczymi ataki zaczął nękać przeciwników i nieoczekiwanie zdobył bramkę kontaktową, by chwilę później wyrównać, a na koniec zamknąć mecz golem na 3:2.