TrendyHouse vs DBGeodezja

TrendyHouse
8 - 5
DBGeodezja

Grający pod presją TrendyHouse, czujacy za plecami oddech goniących go ekip podejmował zespół DBGeodezja, który wciąż walczy o powrót do piłkarskiej elity. Presja, o której mówiło się w zapowiedziach, w zasadzie nie była widoczna. TrendyHouse może i nie zdominował boiska, ale skuteczność, z jaką wykańczał swoje akcje była godna pochwały. 7:1 po pierwszej połowie mówi samo za siebie. DBGeodezja, strzelając w końcówce pierwszej połowy bramkę, poczuła, że ma szanse na zrobienie niespodzianki w meczu. Dość sprawnie zdobyte trzy gole zmniejszyły straty do, ale spokój i wyrachowanie w grze TrendyHouse nie pozwoliły na rozpędzenie się przeciwnikom. Obie drużyny dołożyły w końcówce po jednej bramce ustalając wynik meczu na 8:5 dla zawodników TrendyHouse, dzięki czemu pozostali oni na pozycji lidera 1 Ligi B.