BD Inwestor 2 vs Efekt

BD Inwestor 2
3 - 2
Efekt

W hitowym starciu 1 Ligi A wicelider, BD Inwestor 2, podejmował znajdujący się dwa miejsca niżej w tabeli Efekt. Po ostatnich wysokich wygranych obie drużyny miały apetyt na zwycięstwo, co też pokazały na boisku. Każdy z respektem podchodził do rywala w obawie przed bezmyślną stratą piłki i kontratakiem przeciwnika. W związku z tym na pierwszą bramkę musieliśmy czekać niemal do dziesiątej minuty, kiedy to BD Inwestor 2 wyszedł na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą udało mu się podwyższyć wynik. Po zmianie stron Efekt postanowił rzucić wszystko na jedną kartę i spróbować nawiązać kontakt bramkowy z przeciwnikiem, który wcale nie zamierzał tak łatwo oddać zwycięstwa. W 26. minucie było już 3:2 i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. BD Inwestor 2 zainkasował trzy punkty i podwoił… ilość straconych goli, bowiem w dzisiejszym spotkaniu do ich bramki piłka wpadła tyle razy, ile podczas siedmiu poprzednich kolejek.