Perform vs Grupa Zarmen

Perform
4 - 3
Grupa Zarmen

Od początku spotkania dało się dostrzec, że obie drużyny mają ogromne chęci na ustabilizowanie swojej formy. Lepiej w mecz weszła Grupa Zarmen, która objęła prowadzenie już na samym początku meczu. Późniejsze fragmenty opierały się na próbie przejęcia kontroli w środku pola, co przyniosło efekt w postaci bramki dla ekipy Perform. Chęć wygrania meczu dała o sobie znać w 10 minucie, kiedy to obie drużyny wymieniły aż 3 bardzo groźne kontry zakończone golem dla Performu. Długo rozkręcająca się druga połowa nie była jednak pozbawiona emocji. Mozolne próby doprowadzenia do remisu w końcu opłaciły się Grupie Zarmen. Wywalczony karny zamieniony na bramkę na około 15 minut przed końcem przywrócił nadzieje na dobry wynik. Na szczęście dla zawodników Perform gol ich przeciwników na 3:4 był ostatnia bramkę w tym meczu.