Grupa Zarmen vs TrendyHouse

Grupa Zarmen
3 - 9
TrendyHouse

Drużyna TrendyHouse po raz kolejny udowodniła, że nie bez powodu znajduje się na szczycie tabeli 1 Ligi B. Po efektownym zwycięstwie nad Arsanitem tym razem pokonała Grupę Zarmen. Zawodnicy w żółtych koszulkach szybko otworzyli wynik spotkania – już po 3 minutach prowadzili dwoma golami. Niebiescy próbowali strzałów z dystansu, ale bramka przeciwników pozostawała jak zaczarowana. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:4. Po zmianie stron TrendyHouse kolejny raz miało ekspresowy początek – zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy padła bramka na 1:5 i zawodnicy Grupy Zarmen ponownie musieli wznawiać grę ze środka boiska. Ta część meczu obfitowała w większą liczbę bramek. Szybkie kontry pozwoliły zawodnikom w żółtych koszulkach powiększyć prowadzenie. Przeciwnicy jednak nie złożyli broni i strzelili jeszcze dwa gole, więc mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:9.