E Net Production vs BMW Sikora II

E Net Production
0 - 9
BMW Sikora II

W tym spotkaniu zmierzyli się wicelider tabeli – zespół BMW Sikora II z jej przedostatnią drużyną – E Net Production. Faworyci tego meczu z wielkim animuszem rozpoczęli grę. W pierwszej połowie strzelili aż 7 bramek, nie tracąc żadnej. Kolejne gole sprawiały jeszcze większą radość gry. Można było się zastanawiać czy mecz zakończy się dwucyfrowym wynikiem. Po przerwie zespół E Net Production próbował skonstruować kilka ataków, jednak szczelna obrona przeciwników na zbyt wiele nie pozwalała. Grę dalej prowadził team BMW Sikora II, mając zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Sporo pracy miał bramkarz E Net Production, ratując kilkukrotnie swój zespół przed kolejną stratą goli. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 9:0, a na pochwałę zasługuje cały zespół BMW Sikora II. Będąc w dobrej formie, spokojnie może czekać na kolejnego przeciwnika.