BetaMed SA vs RAControls

BetaMed SA
4 - 4
RAControls

Po ostatnich 3 porażkach zespół RAControls chciał się odkuć i wygrać z drużyną BetaMed S.A. Mecz obfitował w wiele interesujących ataków obu ekip. Ofensywna taktyka przyniosła w pierwszej połowie 5 bramek. W oczekiwaniu na końcowe rozstrzygnięcie druga odsłona zapowiadała się jeszcze ciekawiej. Po jej rozpoczęciu żadna z drużyn nie potrafiła skutecznie wykończyć swoich akcji. Piłkarze nie odstawiali nogi, a gra zdecydowanie się zaostrzyła. Kolejnych goli doczekaliśmy się dopiero w na 10 minut przed końcem. Ten mecz udowodnił, że warto walczyć póki jest taka możliwość, ponieważ ostatnia akcja meczu zmieniła wynik na sprawiedliwy remis 4:4. Bohaterem spotkania został Tomasz Budzik z zespołu RAControls, strzelając przeciwnikom 4 gole.