S. M. Górnik Kokociniec vs Auroland

S. M. Górnik Kokociniec
6 - 4
Auroland

Po ostatniej porażce drużyna Auroland chciała wrócić na zwycięskie tory w spotkaniu z ekipą S.M. Górnik Kokocinieci od początku meczu ruszyła zdecydowanie do ataku. Skuteczne wykończenia akcji przynosiły oczekiwane gole. Przeciwnicy chcąc pozostać w grze, ruszyli do odrabiania strat. Pierwszą część spotkania wygrał jak najbardziej zasłużenie Auroland – 3:2. Po zmianie stron jedni i drudzy zaczęli grać ostrzej, a akcje zatrzymywano faulami. Powodowało to napiętą atmosferę na boisku i utarczki słowne piłkarzy Auroland z sędzią. Kilka minut przed końcem spotkania widniał wynik remisowy. Jednak większą wolą zwycięstwa wykazała się drużyna S.M. Górnik Kokociniec, strzelając jeszcze dwa gole. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando piłkarzy Auroland, natomiast druga należała do zawodników S.M. Górnik Kokociniec.