Sengam Sport vs DPL

Sengam Sport
4 - 3
DPL

Wracający na właściwe tory Sengam Sport podejmował beniaminka ligi, zespół DPL. Jak na Ekstraklasę przystało, mecz od samego początku toczony był na wysokim poziomie, a tempo gry przypominało pociąg pośpieszny relacji Wrocław – Katowice. Groźne akcje z jednej i drugiej strony boiska nie przyniosły efektu w postaci bramki w początkowych minutach, jednak zawodnicy nie kazali nam na nie długo czekać. Dwa gole strzelone przez Sengam Sport w przeciągu czterech minut spotkały się z jedną odpowiedzią ze strony DPL i na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 2:1. Druga połowa rozpoczęła się od huraganowych ataków DPL, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić najpierw do wyrównania, a później wyjścia na prowadzenie. Grający bez zmian Sengam Sport poszedł na otwartą wymianę ciosów w ostatnich dziesięciu minutach meczu, w których to zobaczyliśmy kilkanaście składnych akcji z jednej i drugiej strony. Ostatecznie po bardzo dobrym spotkaniu Sengam Sport wygrał trzeci mecz i przesunął się w górę tabeli.