SiViArt vs Freshmed

SiViArt
0 - 2
Freshmed

Młody zespół Freshmed, mający na bramce najbardziej doświadczonego w swojej drużynie zawodnika, od samego początku starał się rozważnie grać piłką, raz po raz wykorzystując świetne warunki fizyczne swojego napastnika, a przede wszystkim jego szybkość. Pomimo tego, że mecz nie obfitował w wielką ilość czystych sytuacji bramkowych, można było zawiesić oko na taktycznym rozgrywaniu piłki. Druga połowa przyniosła trochę więcej emocji, kiedy to zdeterminowani do odrobienia start z pierwszej połowy gracze drużyny SiViArt zaczęli stawiać na indywidualne akcje, która niestety dla nich kończył się w głównej mierze na nogach obrońców. W końcówce meczu Freshmed strzelił jeszcze jedną bramkę ustalając wynik na 2:0