BetaMed SA vs Ramirent

BetaMed SA
7 - 1
Ramirent

Pogoda podczas spotkania nie rozpieszczała zawodników obu drużyn, ale to BetaMed SA postanowił się do niej dostosować i jak wichura ruszył do ataku, zdobywając swojego pierwszego gola już w 27 sekundzie. Ramirent szybko pozwolił się całkowicie zdominować rywalowi, rzadko wychodząc z piłką poza swoją połowę. Jednak mimo ogromu akcji ofensywnych w pierwszej połowie, skuteczność zawodników BetaMedu pozostawiała wiele do życzenia i z sytuacji podbramkowych niewiele wychodziło. Ich następna bramka padła dopiero po rzucie karnym podyktowanym w 15 minucie. Trzeba było poczekać do drugiej części spotkania, aby BetaMed SA rozstrzelał się na dobre, raz po raz pokonując bramkarza rywali. Na półmetku, Ramirent w końcu zaczął nieśmiało się odgryzać kontrami, ale stać ich było jedynie na bramkę honorową. Dzięki wysokiemu zwycięstwu 7:1, BetaMed uplasował się na czwartym miejscu w tabeli, pokazując, że wciąż należy się z nimi liczyć w walce o tytuł.