DBGeodezja vs Lokal Nieruchomości

DBGeodezja
2 - 8
Lokal Nieruchomości

Pojedynek sąsiadów z tabeli, czyli zespołów DBGeodezja i Lokal Nieruchomości zapowiadał się całkiem interesująco, biorąc pod uwagę fakt, że i jedna i druga drużyna przed tym spotkaniem miała po 6 punktów. W zasadzie nic dodać nic ująć, gdyż mecz był od początku prowadzony w bardzo wysokim tempie. Składne akcje, gra przez środek, solidna defensywa w pierwszych minutach gry mimo wszystko nie zwiastowała wysokiego wyniku. Pierwsza trafienie dla nieco lepiej grającego zespołu Lokal Nieruchomości rozwiązało worek z bramkami. Licznik po pierwszej połowie zatrzymał się na wyniku 2:4 na korzyść gości. Druga odsłona przebiegała w zasadzie pod całkowite dyktando graczy Lokalu Nieruchomości, nie dając zawodnikom DBGeodezja rozwinąć skrzydeł. Gracze w „żółto-czarnych” trykotach przegrali to spotkanie 2:8, zaliczając tym samym pierwszą porażkę w sezonie Jesień 2017.