Geodis vs OSOZ

Geodis
4 - 2
OSOZ

Prawdziwy mecz o dwóch twarzach mogliśmy oglądać podczas spotkania tych zespołów. Szybko zdobyta bramka przez Adama Kukowkę dla ekipy OSOZ sprawiła, że drużyna Geodis cofnęła się, w obawie przed utratą kolejnych, a zespół prowadzący spokojnie kontrolował przebieg gry w pierwszej części spotkania. Druga odsłona przyniosła nam jednak więcej emocji. Tuż po gwizdku wznawiającym grę wynik na 2-0 podwyższył Jacek Golda i wydawało się, że OSOZ spokojnie dowiezie korzystny rezultat do końca. Ostatnie dziesięć minut meczu to jednak koncert gry ekipy Geodis. Bramki Sławomira Pietrzaka i Mariusza Banasia dały wyrównanie, by tuż przed końcowym gwizdkiem wbić przeciwnikom kolejne dwa gole, znów za sprawą Banasia oraz Mateusza Figiela. Zrekompensowało to niezbyt żwawą pierwszą połowę spotkania. Tym samym Geodis zdobył pierwsze punkty w tym sezonie…i to w jakim stylu!