Fortis Logistics Sławków vs Jeronimo Martins Biedronka

Fortis Logistics Sławków
2 - 1
Jeronimo Martins Biedronka

Mecz, gdzie zmieszane zostały chęć do twardej gry i przestrzegania założeń taktycznych przyniósł nam więcej emocji w środkowej części boiska niż pod bramkami. Zaczęło się jednak przyjemnie. Już po czterech minutach mieliśmy 2-0 dla ekipy Fortis Logistics Sławków, a na listę strzelców wpisali się kolejno Adam Dróżdż oraz Łukasz Blecharczyk. Po dwóch tak szybkich ciosach drużyna Jeronimo Martins Biedronka potrzebowała dłuższej chwili, żeby się pozbierać, jednak na drugą połowę wyszli pełni nadziei, co poskutkowało zdobyciem bramki kontaktowej przez Damiana Ledińskiego. Szaleńcza pogoń za drugim golem  była jednak dobrze odpierana przez graczy przeciwnika, co spowodowało, że wynik końcowy nie uległ zmianie.