DPL vs Auroland

DPL
3 - 3
Auroland

Pogoda i orkan Ksawery najbardziej przeszkodził w pojedynku tych dwóch beniaminków, momentami wiało tak mocno, że piłka płatała figla. W pierwszej połowie byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji, dużo gry w środku pola oraz twarda gra w obronie sprawiła, że po za bramkowymi akcjami Auroland nic więcej się nie wydarzyło, a skuteczność drużyny w zielonych strojach dała im dwubramkowe prowadzenie. Mecz dopiero otworzył się w drugiej połowie. DPL odważniej zaatakował i strzelił kontaktową bramkę, na którą też szybko odpowiedziała drużyna Auroland i mieliśmy wynik 3-1. Do końca zostało 13 minut, gdy mecz został przerwany. Po konsultacji i zmianie boiska został on dograny, a zmiana natchnęła ekipę DPL, która szybko doprowadziła do wyrównania. Auroland próbował jeszcze w końcówce strzelić decydująca bramkę, ale mecz zakończył się ostatecznie remisem.