Inmedium.pl vs BMW Sikora I

Inmedium.pl
5 - 6
BMW Sikora I

W czwartkowym pojedynku w najwyższej klasie rozgrywkowej SBL zmierzyły się ekipy BMW Sikora I – Inmedium.pl. Zdecydowanym faworytem byli zawodnicy BMW. Początek spotkania miał jednak zaskakujący przebieg. Zamykający tabelę zespół Inmedium.pl bez żadnych kompleksów zaatakował wyżej notowanego rywala. I to z jakim skutkiem! Zawodnicy Inmedium.pl szybko wyszli na prowadzenie 2-0, a widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Jednak w miarę upływu czasu, to gracze BMW zaczęli wrzucać wyższy bieg, czego efektem było doprowadzenie do wyrównania. Nieoczekiwanie przed przerwą piłkarze Inmedium.pl znów znaleźli drogę do siatki, a po 20 minutach było 3-2 i zapachniało sensacją. Druga odsłona przebiegała pod dyktando graczy BMW. Momentami szaleńcze ataki przyniosły zamierzony skutek. Zawodnicy w czarnych strojach udokumentowali swoją przewagę strzelając 4 bramki rywalom. Ekipa Inmedium.pl walczyła do końca, ale w drugich 20 minutach było ją stać jedynie na dwa trafienia. Czerwona latarnia Ekstraklasy udowodniła jednak, że na pewno tanio skóry nie sprzeda i każdy rywal musi się z nimi liczyć.