Castorama Katowice vs Inmedium.pl II

Castorama Katowice
5 - 2
Inmedium.pl II

Początek spotkania bardzo dobry w wykonaniu graczy Castoramy Katowice. Choć początek meczu był raczej spokojny, to pierwsza bramka strzelona w 7 minucie dodała skrzydeł Katowiczanom. Wykazywali się oni bardzo dużą skutecznością podań i przejęć, co zaowocowało wieloma ciekawymi akcjami i kolejnymi dwoma bramkami niebiesko-żółtych. Początek drugiej połowy to wciąż dominacja Castoramy Katowice i bardzo dobra postawa Karola Szymika, który zdecydowanie najbardziej wyróżniał się na boisku. Dzięki niemu zespół zdobył jeszcze dwie bramki i choć sami wyjmowali piłkę dwukrotnie z sieci, to cały mecz można śmiało ocenić na korzyść Castoramy Katowice – wygrywając drugi mecz z rządu wynikiem 5:2 i wychodząc na prowadzenie tabeli 2 Ligi C.