BGH Polska vs Berry2Berry

BGH Polska
3 - 3
Berry2Berry

W dzisiejszym pojedynku BGH Polska przeciw Berry2Berry nie było jednoznacznego faworyta.  W szczególności Ci drudzy chcieli udowodnić wartość „beniaminka” Silesia Business League i już w  9 minucie strzelili pierwszą bramkę. Pierwsza połowa, bez większych emocji zdawała się skończyć wynikiem 1:0 dla Berry2Berry, jednak w 15 minucie ekipa BGH Polska strzeliła bramkę wyrównującą i mecz zaczął się „od nowa”. Druga połowa owocowała w znacznie więcej akcji, a bramka strzelona przez graczy w zielonych koszulkach w 30 minucie tylko podkręciła tempo na boisku.  Kolejnych minut może pozazdrościć liga mistrzów. Niecałą minutę później wyrównują gracze BGH, by po kilkudziesięciu sekundach Berry2Berry znów wysunęło się na prowadzenie. Ostatnia bramka nie pozostała długo bez odzewu przeciwników , którzy minutę później strzelili wyrównującego gola na 3:3. Pomimo wielu prób obu drużyn  w pojedynku nie padła już żadna bramka i to piłkarze BGH Polska mogą cieszyć się z trzeciego miejsca w tabeli 2 Ligii C.