Izoblok vs Krajowy Rejestr Długów

Izoblok
7 - 1
Krajowy Rejestr Długów

Spotkanie wicelidera z ostatnią drużyną miało przebieg dokładnie taki, jakiego można było oczekiwać po zapoznaniu się z tabelą. Izoblok od początku chciał wziąć mecz pod swoje władanie, co szybko potwierdził zdobywając bramkę już w drugiej minucie meczu. Kolejne akcje rozbijały się jednak o ofiarnie broniącą drużynę Krajowego Rejestru Długów, więc dopiero przed przerwą udało się podwyższyć wynik. Zawodnicy drużyny goniącej najprawdopodobniej po męsku porozmawiali w przerwie, ponieważ na drugą połowę wyszli bardzo zmotywowani. Kilka porządnie przeprowadzonych akcji dało w końcu sukces w postaci bramki kontaktowej. Trzeba zaznaczyć, że było to pierwsze trafienie w tym sezonie, więc teraz powinno pójść już z górki. Podrażniony zespół Izoblok nie miał jednak ochoty na świętowanie z przeciwnikami ich małego sukcesu i w ciągu dziesięciu ostatnich minut gry wpakował im pięć bramek. Wynik meczu zatrzymał się na 7-1.