OSOZ vs Matik

OSOZ
3 - 11
Matik

Dokładnie tego spodziewaliśmy się po drużynie faworyta 1 Ligi A! Drużyna Matik od samego początku dominowała na boisku i to ona pierwsza strzeliła bramkę w 5 minucie. Ku zaskoczeniu wszystkich OSOZ nie potrzebował nawet minuty i w moment wyrównał wynik. Jednak to Matik kontrolował czas i cytując piłkarzy na boisku, „mieli czas”. Grali spokojnie, ale bardzo zdecydowanie i po pierwszej połowie prowadzili 3:1. Początek drugiej połowy należał jednak do graczy OSOZu – strzelili dwie piękne bramki i w 24 minucie był remis 3:3. Nie czekaliśmy długo na odpowiedź faworyta i już w 25 minucie na prowadzenie z powrotem wysunęli się piłkarze Matik, dając wspaniały pokaz swoich umiejętności i zgrania. Bramki padały jedna za drugą, istne preludium futbolu. Końcowy wynik 11:3 spokojnie można traktować, jako zapowiedź dominacji i sygnał dla zespołów z Ekstraklasy.