Magna Formpol Tychy vs BMW Sikora I

Magna Formpol Tychy
6 - 10
BMW Sikora I

Najciekawsze widowisko sportowe jakie mogliśmy zobaczyć w poniedziałek na boiskach SBL zaprezentowali nam zawodnicy Magna Formpol Tychy i BMW Sikora I. Jak na mecz Ekstraklasy przystało, zawodnicy jednej i drugiej drużyny uraczyli nas doskonałym wyszkoleniem technicznym i składną, dobrą grą. Już w pierwszych dwóch minutach meczu zobaczyliśmy dwie bramki z każdej strony, co napawało nas optymistycznie przed dalszą częścią meczu. 5:2 do przerwy dla Magna Formpol Tychy pokazało, że druga połowa może być tylko ciekawsza, bo zawodnicy BMW Sikora I musieli rzucić się do odrabiania strat. Tak też się stało, bo w przeciągu zaledwie 3 minut zaaplikowali oni swoim przeciwnikom 4 bramki, czym wyraźnie podłamali zawodników Magna Formpol Tychy. Kolejne 3 bramki w końcówce meczu ustaliły wynik spotkania na 6:10. Gratulacje jednak dla obu ekip za wspaniały mecz.